CDR Služby

PROJEKT CDR – ROZSAH POSKYTOVANÝ SLUŽEB

Zajistíme správné zajištění dat

Naše společnost zajišťuje komplexí služby pro získávání CDR dat, školení CDR expertů a jejich podpory. Získání dat z havarovaného vozidla je jen jedním bodem z celkového rozsahu poskytovaných služeb.

Pro projekt CDR jsme vytvořili spojení s nejlepší servisní firmou BOSCH Car service pro Českou republiku a Slovensko – se společností JÍŠA s.r.o.

Společnost JÍŠA s.r.o. je největší BOSCH Car service partner v České republice a na Slovensku. Servisní síť JÍŠA s.r.o. pokrývá téměř všechny okresní města v ČR a SK. Tímto je pro projekt CDR zajištěna nejlepší možná součinnost pro správné zacházení s poškozenými vozidly a následné získání CDR dat.

Společnost JÍŠA s.r.o. zajišťuje pro projekt CDR tyto služby: nonstop hotline pro havarované vozy - odtahová služba 24/7, autorizované servisní služby pro vozidla všech značek. Správné zajištění přístupu k jednotkám s daty CDR, v případě velkého poškození vozidla.

CDR Certifikace

Naše společnost zajišťuje autorizované certifikační školení, nutné pro získávání a interpretaci CDR dat. Toto školení je povinné pro uchazeče se zájmem získávat a zpracovávat CDR data. Naše společnost má výhradní právo pro školení CDR expertů v rámci České republiky a Slovenska.

CDR Služby

Zajistím pro Vás vyčtení dat CDR z havarované vozu. Dále pro Vás zajistíme správné zpracování znaleckého posudku za použitím CDR dat.

Tento kompletní servis je Vám k dispozici. Naše společnost zajistí potřebnou součinnost pro získání dat v případě rozsáhlého poškození vozidla.

Tato nabídka platí jak pro soudní znalce, vyšetřovatele dopravní nehody z řad Policie, tak i pro soukromé osoby, které chtějí ochránit svá práva za pomoci této moderní technologie.

Bezplatná kontrola VIN čísla

V případě vyšetřování nehody nebo nehody Vašeho vozidla Vám nabízíme bezplatné zkontrolování VIN čísla. Touto kontrolou zjistíme, zda-li tento vůz podporuje CDR data. Pro případný zájem nás prosím kontaktujte.